Milion złotych w Lotto Plus w Świeciu. A jutro zagramy nawet o

2017-03-15 16:14:34

Uwagę wszystkich grających przykuwa zapewne rosnąca kumulacja w Lotto. To zrozumiałe, bo w końcu gra toczy się o dziesiątki milionów złotych. Nie możemy jednak zapominać o innych produktach spod znaku LOTTO, w których padają wysokie wygrane. Właśnie wczoraj odnotowano kolejną z nich - w Lotto Plus. Mowa o kwocie 1 000 000 zł, którą trafiła osoba grająca w Świeciu. Może cieszyć się tą wygraną, ponieważ do ceny zakładu zdecydowała się dopłacić złotówkę. Dzięki temu wzięła udział nie tylko w losowaniu Lotto, ale także w Lotto Plus. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 6, 12, 15, 23, 29, 32.

Wczorajsza „szóstka” w Lotto Plus jest najwyższą wygraną, jaka padła do tej pory w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie). Szczęście nowemu Lottomilionerowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Klasztornej 37. Kupił tu dwa zakłady Lotto Plus. Zagrał metodą na chybił trafił.

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Możemy je oglądać o godz. 21.40 na antenie TVP Info, a także na www.lottomania.pl.

Zapraszamy do gry! Już za 3 zł + prowizja możemy wziąć udział w grze przez internet nawet o 35 000 000 złotych. Jeśli dodatkowo dopłacimy do ceny zakładu złotówkę, to – jak wczorajszy triumfator – mamy także szansę wygrać milion złotych w Lotto Plus.

Wróć

Aktualności i kumulacje!

Przywrócenie działania serwisu Lottomania

  Dzisiaj (wtorek) usprawniliśmy działanie serwisu Lottomania. Od teraz

więcej

Prace serwisowe

  W tym tygodniu planowane są prace mające na celu przywrócenie n

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 706 676,90 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł