Mini Lotto

Zasady gry

Typujemy  5 z 42 liczb. Wygrywa się, jeśli trafi się 3,4 lub 5 z wylosowanych liczb.  Losowania Mini Lotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Na wygrane przeznacza się 50% łącznej kwoty wpłaconych stawek za udział w grze.

 

Dlaczego warto grać w Mini Lotto

Osoby chcące wziąć udział w loterii pieniężnej zwykle decydują się na granie w Lotto, ot w myśl, że jeśli już grać, to o duże stawki. Jest to zrozumiałe, tym bardziej, jeśli gra toczy się o 50 milionów złotych. Jednak czasem metoda drobnych kroków, czyli Mini Lotto, może przynieść w ogólnym rozrachunku o wiele większe wygrane.

Kupon Mini Lotto kosztuje tylko 1,25 zł, a do wygrania jest nawet 300 000 złotych.  Za prawidłowe wytypowanie „trójki” można wygrać od 20 do nawet 40 zł - koszt kuponu zwraca się więc kilkunastokrotnie! Ale to dopiero początek dobrych informacji - za trafienie „czwórki” otrzymujemy ok. 1000 zł (dla porównania w Lotto ok. 170 zł, zatem różnica jest spora). Choć 20, 40, czy nawet 1000 złotych może wydawać się małą kwotą w porównaniu z milionowymi wygranymi w Lotto, to okładając te „drobniaki” możemy z czasem uzbierać sobie dodatkowe pieniądze np. na wakacje lub zakup nowego aparatu czy laptopa.  

 

Aktualności i kumulacje!

Przywrócenie działania serwisu Lottomania

  Dzisiaj (wtorek) usprawniliśmy działanie serwisu Lottomania. Od teraz

więcej

Prace serwisowe

  W tym tygodniu planowane są prace mające na celu przywrócenie n

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 714 033,10 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł