Lotto

Zasady gry

Typujemy 6 spośród 49 liczb, można też zagrać na „chybił trafił”. Pula w Lotto jest gwarantowana i to właśnie dlatego Lotto cieszy się tak dużą popularnością - niezależnie od liczby zawartych zakładów, pula na „szóstki” nigdy nie będzie mniejsza niż 2 miliony złotych. Wystarczy chwila namysłu, łut szczęścia i w jednej chwili mały kupon za 3 złote może całkowicie odmienić nasze życie. Najwięcej chętnych do gry w Lotto przystępuje, gdy ogłoszona zostaje mega kumulacja - wtedy do wygrania jest aż 50 milionów złotych. 

Dlaczego warto grać w Lotto?

W Lotto można grać od 3 zł. Kupon nie kosztuje więc wiele, a może zwrócić się w postaci wysokiej wygranej:

za „szóstkę” - od dwóch do kilkudziesięciu milionów zł

za „piątkę” - średnio 5.000 zł

za „czwórkę” - średnio 170 zł

za „trójkę: - wygrana gwarantowana: 24 zł.

Jak widać, nawet trafienie trzech liczb gwarantuje zwrot kosztu blankietu i dodatkowo dorzuca kilkanaście złotych do kieszeni.

 

Lotto Plus

Od 15 września 2012r można zagrać w Lotto z opcją Plus.

Plus to możliwość wygrania nawet 1 miliona złotych za 1 zł. Zasady typowania i losowania są identyczne jak Lotto. Różnica polega na tym, że aby uczestniczyć w dodatkowym losowaniu Lotto Plus należy zakupić do los Lotto z opcją Plus za 1zł. Wtedy 6 wybranych liczb bierze udział w obu losowaniach. 

Ile można wygrać w Lotto Plus?
W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywa się gwarantowany 1 milion złotych. „Piątka” to trzy i pół tysiąca złotych, „czwórka” – sto, a „trójka” – dziesięć złotych. 

Aktualności i kumulacje!

Przywrócenie działania serwisu Lottomania

  Dzisiaj (wtorek) usprawniliśmy działanie serwisu Lottomania. Od teraz

więcej

Prace serwisowe

  W tym tygodniu planowane są prace mające na celu przywrócenie n

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 714 033,10 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł