FAQ

Jak grać w Lotto przez internet?

Serwis Lottomania umożliwia wszystkim grę przez Internet w trzy najpopularniejsze gry urzadzane i organizowane przez Totalizator Sportowy sp. z o.o. czyli Lotto, Mini Lotto oraz Multi Multi. Użytkownik w każdej chwili może zakupić zakłady przy pomocy strony internetowej bez wychodzenia z domu i w bardzo prosty sposób! Serwis przyjmuje zlecenia na usługę kupna losów, informuje o ewentualnych wygranych oraz przekazuje wygrane pieniężne. Serwis nie jest w żaden sposób powiązany z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o.

W jaki sposób należy wybierać liczby?

Liczby wybieramy na stronie głównej serwisu używając trzech dostępnych szablonów gier.

Jak naliczane są opłaty za usługę?  

Opłaty są naliczane od każdego losu wg tabeli:

Lp Czynność Cena
1 Opłata serwisowa za obsługę jednego zakładu podstawowego (zakładu za minimalną cenę) 0,60 zł + 5% wartości zakładów
2 Opłata serwisowa za wykonanie przelewu środków zgromadzonych na koncie Lottomanii   1 zł
3 Opłata notarialna za przekazanie kuponu (przy wygranej powyżej 40 000 zł lub na życzenie) 200 zł

Ile mogę zyskać dzięki doładowaniu konta?

Oprócz płatności za każdym razem za kupony, jest możliwość doładowania swojego konta Lottomanii i pobierania z niego opłat za kupony. Dla kwot powyżej 200zł przyznajemy bonus 1%! Jest to wygodnniejszy, szybszy i pewniejszy sposób zapłaty, szczególnie polecany dla Lotto Maniaków!

To nie wszystko! Jeśli zechcesz wpłacić pieniądze bezpośrednio na nasze konto firmowe dostaniesz kolejny 1% do wpłacanej kwoty powyżej 100zł. Pamiętaj, że nie jest to doładowanie natychmiastowe, więc doładowanie może zając nawet 2 dni.
 

Jak doładować konto w serwisie Lottomania?

Pieniądze na konto Lottomanii wpłacasz przy użyciu prostego formularza w zakładce „Doładuj konto” w Panelu Użytkownika lub bezpośrednio na konto firmowe.

Jak wypłacić wygrane?

Aby zlecić wypłatę musisz podać dane do przelewu i numer konta w zakładce „wypłata” w Panelu Użytkownika.

Jak się zalogować?

Zalogować możesz się poprzez użycie loginu i hasła podanego przy rejestracji lub przez Facebooka jeśli jesteś na nim zalogowany.

Nie mogę się zalogować, co robić?  

Prosimy najpierw sprawdzić czy otrzymałeś maila z linkiem aktywacyjnym (czasami lądują w Spamie). W razie problemów prosimy o kontakt za pomocą formularza. 

Jak mogę sprawdzić aktualny stan mojego konta?

Stan konta sprawdzisz po zalogowaniu w Panelu Użytkownika.

Do kiedy mogę zagrać w gry TS?

Przy każdej grze jest podany licznik, który pokazuje ile masz czasu na kupno losów na najbliższe losowanie. Zamówienia na aktualne losowanie przyjmujemy do godziny 20 każdego dnia, po godzinie 20 zamówienia są przyjmowane na następne losowanie.

Czy muszę mieć pieniądze na koncie Lottomanii?

Nie. Możesz płacić każdorazowo po wybraniu liczb. Dzięki doładowaniu konta Lottomanii, oprócz uproszczenia całej transakcji, możesz dostać nawet 2% gratis do wpłaconej kwoty.

Jakie są ograniczenia przy wpłacie środków na konto Lottomanii?

Należy pamiętać, że nie jest dozwolone wpłacenie środków na konto, a następnie ich wypłata z gratisem. Należy te środki wykorzystać na zakup określonej w regulaminie ilości losów. Maksymalna kwota jednorazowej wpłaty to 500 zł.

Strona jest za duża. W jaki sposób mogę ją zmniejszyć?

Najprostszym sposobem jest użycie skrótu klawiszami "CTRL" oraz "-". Podobnie można ją powiększyć używając "CRTL" oraz "+". Ten sam efekt można uzyskać poprzez przytrzymanie przycisku "CTRL" i użycie kółka myszki.

Dlaczego nie mogę skorzystać z danego przelewu ?

Jeśli przelew nie jest obsługiwany to prawdopodobnie trwają prace konserwacyjne w danym banku i nie można z niego skorzystać w tej chwili. Spróbuj w późniejszym czasie.  

Co daje połączenie z Facebookiem przez przycisk "Lubię to"?

Dzięki temu będziesz informowany o bonusach i akcjach konkursowych naszego serwisu. Jak również zostaniesz poinformowany na swojej tablicy o kumuluacjach w grze Lotto.

Czy serwis Lottomania jest powiązany z Totalizatorem Sportowym?

Serwis Lottomania tudzież firma P.H.U. Tota Serwis Sebastian Wijas nie są w żaden, pośredni lub bezpośredni sposób powiązane z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o. Serwis Lottomania działa wyłącznie w imieniu swoich klientów. Totalizator Sportowy jest organizatorem i podmiotem urządzającym gry. Firma nie ma wpływu na regulamin gier, przebieg losowań, wysokości ich opłat czy wygranych. Ponadto Serwis Lottomania tudzież firma P.H.U. Tota Serwis Sebastian Wijas nie uczestniczy w zyskach z wygranych, ani nie otrzymuje żadnych opłat od Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. za świadczenie swoich usług.

Mieszkam za granicą. Czy mogę grać za pośrednictwem Lottomanii?

Tak. Do wypłat środków z konta Lottomaii jest potrzebny rachunek w polskim banku.

Mam problem z logowaniem. Co zrobić?

Będąc na naszej stronie naciśnij klawisze Ctrl + F5 (tzw. twarde odświeżenie strony). Jeśli to nie pomoże to wyczyść historię przeglądania w swojej przeglądarce.

Aktualności i kumulacje!

Przywrócenie działania serwisu Lottomania

  Dzisiaj (wtorek) usprawniliśmy działanie serwisu Lottomania. Od teraz

więcej

Prace serwisowe

  W tym tygodniu planowane są prace mające na celu przywrócenie n

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 714 033,10 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł